Richard Harabus a jeho klávesy

Hra na klávesy, zpěv a dobrá nálada. Dnešní odpoledne bylo ve znamení oldies hitů a árií z oper.
Společně se zpěvačkou a operním pěvcem nám předvedli krásné představení až téměř jako v národní opeře.
Zpívalo se, tleskalo se a vládla příjemná atmosféra. Slunečný den se ještě více rozjasnil a bylo nám všem nádherně.
Děkujeme za vystoupení a těšíme se na další !!!! :-)




