Dětičky z MŠ Měříčkova

Dětičky z MŠ Měříčkova

zpívaly, tančily, hopsaly a podarovaly nás všechny srdíčky vlastní výroby. 

Naše terasa se naplnila dětičkami, barvami, hudbou a štěstím. Děti nám předvedly krasné vystoupení a rozveselily všem přítomným divákům čtvrteční dopoledne.  Při tom nás sluníčko krásně hřálo. 

 



4. 6. 2026 | Zpět