Dětičky z MŠ Měříčkova

zpívaly, tančily, hopsaly a podarovaly nás všechny srdíčky vlastní výroby.
Naše terasa se naplnila dětičkami, barvami, hudbou a štěstím. Děti nám předvedly krasné vystoupení a rozveselily všem přítomným divákům čtvrteční dopoledne. Při tom nás sluníčko krásně hřálo.





